Vyberte si správnu kosačku

S príchodom jarných mesiacov sa veľa zákazníkov rozhoduje pre kúpu zariadení na úpravu záhrady. Medzi najčastejšie predávané produkty v jarných mesiacoch patrí kosačka.

Na prvý pohľad majú kosačky rôzne ceny, výkon, šírku záberu, objem koša a niektoré majú pojazd. Treba sa však zamerať aj na iné, veľmi dôležité vlastnosti, ktoré výrazne ovplyvnia užívateľské vlastnosti.

Výkon

Podľa rozsahu plochy, ktorá sa bude kosiť je potrebné zvoliť primeraný výkon motora. Veľmi osvedčeným pomocníkom sa stali kosačky s plynovým pohonom LPG. Zaručujú rovnaký výkon ako klasické benzínové kosačky, avšak je zachovaný výkon motora.

Hlučnosť

Práve vyššie spomínané kosačky na plynový pohon sa osvedčili pre svoju výrazne nižšiu hlučnosť v porovnaní s doteraz používanými elektrickými či benzínovými pohonmi. LPG kosačky sú najtichšími typmi a spolu s dokonalým motorom, zaručia váš maximálny komfort.

Náklady na prevádzku

Pri kúpe kosačky je tento aspekt veľmi dôležitý. Cena benzínu rastie, vy však môžete výrazne šetriť pri využívaní úsporných LPG pohonov, ktoré majú oveľa nižšie prevádzkové náklady.

Plynové kosačky majú vo všeobecnosti rovnakú funkcionalitu v porovnaní z doteraz používanými typmi. Môžete si vybrať z rôznych pracovných šírok žacieho noža, dostupný je pohon kolies, tiež obľúbená možnosť mulčovania.

Spoločnosť  Greengear je dodávateľom produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu, zaručovali maximálny užívateľský komfort. Spoľahnúť sa môžete tiež na dodávku kvalitného LPG, ktoré bude poháňať vaše spotrebiče k špičkovým výkonom.

Pridaj komentár