PRIMASOL – O nás

PRIMASOL je obchodná značka pod ktorou spoločnosti 3A s.r.o. distribuuje vykurovacie agregáty, mobilné klimatizácie, elektrocentrály  a  spotrebiče ktoré používajú na pohon propán alebo propán bután vo fľašiach. Zariadenia v našom sortimente sa vyznačujú kvalitou, vysokou efektivitou vďaka moderným technológiám a priaznivou cenou. Tieto zariadenia svojimi parametrami spĺňajú všetky kritériá aj pre profesionálne použitie v priemysle, stavebníctve, alebo poľnohospodárstve.

MOBILENERGY

MobilEnergy je obchodná značka spoločnosti 3A s.r.o., ktorá je špecializovaná odborná spoločnosť zameraná na poskytovanie rýchlo a všade dostupných energetických riešení pre každého. Dodávky tepla, teplej úžitkovej vody a pary na vykurovacie aj technologické účely budete mať s našou pomocou k dispozícii spôsobom, ktorý najlepšie zodpovedá Vašim potrebám a finančným možnostiam. Naše moderné, energeticky úsporné mobilné zariadenia môžete použiť kdekoľvek aj bez investícií. Poskytujeme ich do krátkodobého aj dlhodobého prenájmu, k nim ponúkame kvalitný servis, poradenstvo a v prípade záujmu aj zabezpečenie dodávok energie. Naše služby ponúkame zákazníkom na Slovensku, v Českej Republike, Maďarsku, ale aj ďalších krajinách strednej Európy. 

Pokračujte na stránky MOBILENERGY
Primaplyn

PRIMAPLYN

PRIMAPLYN je obchodná značka pod ktorou spoločnosti 3A s.r.o. a OMNIENERGY s.r.o. poskytujú dodávky plynu propán a propán bután vo fľašiach a v zásobníkov. Pod obchodnou značkou PRIMAPLYN dodávame aj technické plyny vo fľašiach a zásobníkoch. Samozrejmosťou okrem dodávok je aj kvalitný servis a poradenstvo.

Pokračujte na stránky PRIMAPLYN

BIEMMEDUE

Biemmedue ma sídlo v talianskom Cheracso kde má aj vlastnú továreň na výrobu ohrievačov s rozlohou 25000m2. Ich zariadenia sú navrhnuté tak aby najlepšie spĺňali požiadavky zákazníkov z oblasti priemyslu a poľnohospodárstva a poskytovali im maximálny úžitok. Pri výrobe zariadení používa najmodernejšie metódy a inovatívne technológie s dôrazom na kvalitu. ohrievače a odvlhčovače Biemmedue spĺňajú najnovšie Európske bezpečnostné smernice a sú certifikované medzinárodnými certifikačnými inštitúciami ako KIWA, CSAUL, EAC, TYSK