MOBILNÉ KLIMATIZÁCIE

Mobilná klimatizácia je vhodným riešením ak nechcete investovať do nástennej klimatizácie. Tieto jednotky nevyžadujú profesionálnu inštaláciu. Ich ďalšou výhodou je možnosť presúvať klimatizáciu medzi miestnosťami podľa toho kde aktuálne potrebujete klimatizovať.

Mobilné klimatizácie

Chladič Master BC 120

1080,00  s DPH

Priemyselný adiabatický chladič Master BC 120 využíva na chladenie vzduchu princíp odparovania vody. Je vhodný do stredne veľkých objektov alebo na terasy.

Mobilné klimatizácie

Chladič Master BC 220

1236,00  s DPH

Priemyselný adiabatický chladič Master BC 220 využíva na chladenie vzduchu princíp odparovania vody. Je vhodný do stredne veľkých až veľkých objektov alebo na terasy.

495,00  s DPH

Inovatívna mobilná klimatizácia AMC - 11P s výkonom 3kW je vhodná do bytov alebo kancelárií. Okrem klimatizovania je možné ju využiť aj na vykurovanie alebo odvlhčovanie. Klimatizácia je vybavená vyberateľným a umývateľným filtrom. Vďaka  chladivu R290 je aj šetrná k životnému prostrediu.

545,00  s DPH

Inovatívna mobilná klimatizácia AMC - 14P s výkonom až 4kW je vhodná do bytov alebo väčších kancelárií. Okrem klimatizovania je možné ju využiť aj na vykurovanie alebo odvlhčovanie. Klimatizácia je vybavená vyberateľným a umývateľným filtrom. Vďaka  chladivu R290 je aj šetrná k životnému prostrediu.