Profesionálne ohrievače pre armádu

S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v oblasti profesionálneho a núdzového vykurovania spoločnosť BIEMMEDUE navrhuje a vyrába robustné a efektívne generátory horúceho vzduchu na prevádzku v ťažkých a extrémnych podmienkach, ktoré sa stanú dokonalým partnerom vo vojenskom prostredí, kde je nevyhnutné mať dokonalé vybavenie pre zabezpečenie. aby teplota zostala stabilná a náhle neklesala a aby spotreba energie a paliva zostala čo najnižšia.

Ohrievac pre armadu

 

Teplovzdušné ohrievače BIEMMEDUE pre vojenské aplikácie sú navrhnuté tak, aby udržiavali príjemnú teplotu v dočasných a/alebo núdzových stanoch a prístreškoch, pre vojenské tábory a poľné nemocnice.

 

Vysoká mobilita a rýchla inštalácia robia z produktov BIEMMEDUE ideálne riešenie pre dočasné systémy, ako sú stany a vojenské tábory, kde by inštalácia iných klasických a štandardných vykurovacích systémov nebola možná alebo by si vyžadovala príliš veľa času a veľmi vysoké náklady na inštaláciu. Sú tiché a vhodné na nepretržitú prevádzku. Robustný dizajn im zaručuje dlhú životnosť, čím sa znižuje potreba údržby a opráv takmer na nulu.

Armádne ohrievače sa vyznačujú  jednoduchou prepravou, inštaláciou a obsluhou. Udržujú konštantnú teplotu s vysokou účinnosťou a sú v prevádzke mnoho hodín

vojensky ohrievac

Teplovzdušné ohrievače armádneho prevedenia BIEMMEDUE sú vhodné pre terénne aplikácie alebo vo všetkých mobilných a semistatických situáciách bez pripojenia na lokálnu sieť. 

BIEMMEDUE vyrába teplovzdušné generátory pre vojenské použitie so širokou škálou náhradných dielov a príslušenstva, aby bola zaručená maximálna funkčnosť a účinnosť z každého uhla pohľadu: plášte na dopravu horúceho vzduchu vo vnútri stanov a výstup 1,2,3-cestného vzduchu na vykurovanie niekoľko závesov súčasne, termostaty, nadstavec na dymovody

Teplovzdušné ohrievače pre armádu rady MH

Vojensky ohrievac 1
Armadny ohrievac 1

V prípade záujmu o viac informácií o našej ponuke armádnych ohrievačov nás prosím neváhajte kontaktovať.