Aké spôsoby doručenia si u nás môžete zvoliť?

Express kuriér

Vašu objednávku Vám doručí kuriér do 48 hodín od odoslania balíka  (v rámci pracovných dní). Kuriér Vás v deň doručenia telefonicky kontaktuje, aby sa s Vami dohodol, kedy Vám objednávku doručí. Doručunie je zvyčajne medzi 8:00 až 18:00. V prípade, že v tomto čase sa nachádzate mimo miesta bydliska, nechajte si objednávku doručiť napríklad do práce a to tak, že vyplníte adresu doručenia inú ako fakturačnú adresu.

Cena tohto spôsobu doručenia je 4,50 € s DPH.

Ak je objednaný tovar skladom ,objednávky expedujeme do 48 hodín.

Pri tovar ktorý je uvádzaný ako dostupný u nášho dodávateľa je väčšinou doba doručenia do 10 dní ale vo výnimočných prípadoch môže byť dlhšia. V tomto prípade odporúčame si dodaciu dobu overiť telefonicky alebo emailom.

Objednávky v hodnote tovaru nad 200 € s DPH Vám zasielame ZADARMO !

 

Akými spôsobmi môžete u nás platiť?

Dobierka (bez poplatku navyše)

Za objednávku zaplatíte až pri jej prevzatí  kuriérovi, alebo na pošte (podľa toho, aký spôsob doručenia si zvolíte). Tento spôsob platby môžete využiť pri všetkých spôsoboch doručenia.

Platba prevodom vopred (bez poplatku navyše)

Za objednávku zaplatíte vopred bankovým prevodom a to na základe platobných údajov, ktoré Vám po Vašom potvrdení objednávky pošleme e-mailom (číslo účtu a variabilný symbol). Objednávku Vám následne pošleme ihneď po tom, ako nám Vaša platba príde na účet (expedovanie objednávky bude teda oneskorené o dobu spracovania bankovej transakcie). Tento spôsob platby môžete využiť pri všetkých spôsoboch doručenia.

Poznámka: Bez ohľadu na to, ktorýkoľvek spôsob platby si zvolíte, nenavyšuje  sa cena za doručenie (spôsob doručenia).

UPOZORNENIE: Produkty s hmotnosťou nad 50 kg je možné platiť iba prevodom.